Rozwiązania informatyczne

Przygotowane na miarę pod indywidualne potrzeby firmy to najlepsza inwestycja w jej rozwój.

Nasze rozwiązania

Sieci komputerowe

Sieć komputerowa to podstawa funkcjonowania firmy. Zadbamy o dobranie odpowiednich zestawów, urządzeń peryferyjnych, serwerów i konfigurację dla uzyskania maksymalnej wydajności i niezawodności sieci.

Wirtualizacje serwerów

Rozwiązanie to pozwala na pojedynczym serwerze hostować wiele systemów operacyjnych, w różnych wersjach, o odmiennych ustawieniach bezpieczeństwa i zmultiplikowanej wydajności.

Strony / sklepy internetowe

Od podstawowych stron po rozbudowane serwisy internetowe, od prostych sklepów po kompleksowe rozwiązania ecommerce z integracją systemów i rozbudowanym marketingiem.

Audyty infrastruktury IT

Chcesz poznać silne i słabe strony posiadanej infrastruktury IT – wykonamy dla Ciebie dogłębny audyt z zaleceniami, jak wykorzystać to co już funkcjonuje, i jak zwiększyć efektywność poprzez nowe inwestycje.

Backup danych

Utrata danych to horror każdej firmy. Potrafimy Cię ustrzec przed takim doświadczeniem dzięki naszym systemom tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Serwisowanie sprzętu i oprogramowania

Prowadzimy dla swoich Klientów profesjonalny serwis dostarczonego oprogramowania, zapewnia im kompleksowe wsparcie techniczne komputerów stacjonarnych i urządzeń przenośnych.

Konsultacje i szkolenia

Chętnie dzielimy się z Klientem naszą wiedzą i doświadczeniem. Realizowaliśmy projekty dla różnych branż i obszarów biznesowych. Prowadzimy konsultacje informatyczne i organizujemy szkolenia na zlecenie Klienta.

Rozwiązania komercyjne i opensource

W zależności od życzenia Klienta nasze rozwiązania opieramy na oprogramowaniu komercyjnym bądź opensourcowym.

Chcesz z nami współpracować lub porozmawiać o projekcie?